משתה גאורגי חגיגי - Georgian Feast

Organizado por ציפי

Información sobre Covid-19

Eatwith se compromete a cuidar la salud y el bienestar de nuestra comunidad de anfitriones e invitados. Todos los eventos de Eatwith cumplen con las directrices locales de salud y seguridad, por lo que se debe presentar un pase sanitario con prueba de vacunación completa, o un test para Covid con resultado negativo, para asistir a un evento si así lo requiere la normativa del gobierno local en cuanto a comidas en interiores y exteriores.

Aprende más sobre las medidas de seguridad que hemos puesto en práctica en los eventos de Eatwith.

La experiencia en pocas palabras.

Tipo de evento

Cena, Georgiana

Número de invitados

7 a 14

Horario del evento

20:00 (3 horas)

Organizado por ציפי

Anfitrión verificado
5/5(8)
קצת עלי... שמי ציפי בן ארויה, אני מדריכת טיולי בוטיק לגאורגיה ומומחית בקולינריה גאורגית. אני מארגנת טיולי בוטיק לקבוצות קטנות בגאורגיה, שם נולדתי וגדלתי, טיולים מעניינים סביב טבע, תרבות וקולינריה. אני מבססת את החוויות והטיולים שלי על הידע הנרחב שיש לי בתרבות הגאורגית והניסיון הרב בתחום הקולינריה המקומית והייחודית. סיפור המקום והאנשים המקומיים נמצאים תמיד במרכז כל חוויה, והופכים אותה לייחודית, צבעונית ומעניינת. כשאני מארחת משתה גאורגי, אני עושה זאת בנדיבות ובלב רחב, מפגישה בין התרבות הישראלית והגאורגית, משתפת סיפורים מעניינים, ומבשלת לכם אוכל גאורגי ייחודי. בואו לגלות איתי את הסודות של גאורגיה! About me... I'm a professional Tour Guide and expert in Georgian Cuisine. I organize boutique tours for small groups in Georgia, where I was born and raised. My vast experience and culture knowledge are in the center of my experiences and tours. I put to story of the place and local people in the center of every experience, which make it unique and interesting. When I host a Georgian feast at my place, I do it with all my heart, bringing together the Israeli and Georgian cultures, sharing interesting stories and cooking unique Georgian food.

Menú

מנות פתיחה
גלילות חצילים במילוי קרם אגוזים
איספנחי
סלט סלק פיקנטי עם אגוזים
ירקות מוחמצים בסגנון גאורגי
סלט ירוקים, חמוציות ואגוזים
סלט ירקות גאורגי
גבינת סוליגוני גאורגית
לבשי, לחם גאורגי מבית מאפה מסורתי
טקמלי, רוטב שזיפים חמוץ-חריף
מנות ראשונות
חצ׳פורי אצ׳רולי
חצ׳פורי אימרולי
חצ׳פורי פנובאני מבצק מדופדף עדין
אצ׳מה - בורקס מים גאורגי
חינקלי במלית גבינות
חינקלי במלית בשר
מנות עיקריות
צ׳קאפולי: תבשיל בשר בניחוח טרגון
כ׳אליה: קדירת בשר במיץ רימונים וזרעי רימון
ג'רקו: תבשיל בקר מתקתק עם עצם
צ׳נאחי: קדירת בשר, תפוחי אדמה וירקות
כרוב גאורגי ממולא בשר
דג בורי ממולא
בליני בשר
קופטי, נקניק בשר גאורגי
מתוקים
בליני גבינה
צ'ורצ'חלה: ממתק מסורתי מאגוזים ומיץ ענבים
מאפי סיגר גאורגים
Bebidas

Lo que te espera

Assafagosto 2021
4.8/5
אוכל מצויין, סיימנו מלאים בלי יכולת להכניס אפילו גרם נוסף של אוכל לגוף. השתייה גם הייתה טובה, וציפי סיפרה המון סיפורים מאוד מעניינים
Efratagosto 2021
5/5
התארחנו אצל ציפי לערב חברות וחגיגה ייחודית. המשתה הגיאורגי שציפי דאגה לו, כשמו כן הוא, משתה, עשיר, שפע של מאכלים אותנטיים טעימים ללא גבול, מצאנו עצמנו אוכלות ללא הפסקה ואם היה לנו עוד מקום, היינו ממשיכות. וציפי, המופלאה שהתאימה עצמה אלינו, שיתפה בסיפורים מרתקים, על הבישול, החוויה הגיאורגית והארץ הפראית הנהדרת. היה פשוט ערב מושלם. תודה לך ציפי. ממליצה בחום להזמין ולשריין מקום במשתה הגיאורגי המושלם. אנחנו בטוח נשוב
Kerenagosto 2021
5/5
תשכחו מכל מה שהכרתם על אוכל גאורגי ואל תשכחו לבוא עם בגדים נוחים כי לא תוכלו להפסיק לאכול!!! היינו אצל ציפי במשתה אמיתי, נהנינו בטירוף מהאוכל גם מציפי עצמה, הסיפורים המרתקים והכרות עם חיים אחרים. הבית מזמין ונעים, בגדול לא רצינו ללכת. תודה רבה ציפי!!!
Shellyagosto 2021
5/5
בילינו קבוצת חברים, בארוחה פרטית אצל ציפי, ונהנינו מכל רגע מבחר אדיר של אוכל, כל מנה טעימה מקודמתה ציפי מקסימה, שיתפה בסיפורים מרתקים על משפחתה והתרבות הגיאורגית. מארחת בכייף ומכל הלב, היה כייף גדול.

Fotos y Videos

Ver 19 fotos

Lugar y Servicios

Se facilitará la dirección completa cuando la reserva esté confirmada


114 US$ Precio por persona
5/5(8)